Warta urwała punkty mistrzowi

Dużą niespodziankę sprawili piłkarze Warty Sieradz, którzy w spotkaniu 32. kolejki zremisowali w Radomiu z mistrzem III ligi łódzko-mazowieckiej, miejscowym Radomiakiem 1:1 (0:0). Obie bramki padły w drugiej połowie spotkania. Na trafienie gospodarzy odpowiedział w 65. minucie Michał Stasiak.

Radomiak bardziej niż o ostatnich spotkaniach w III lidze myśli już o barażach, które mają mu przynieść upragniony awans do II ligi. Spotkanie z Wartą nie było porywającym widowiskiem, a gospodarze nie forsowali szybkiego tempa tak jak czynili to jeszcze kilka tygodni temu. W 56. minucie gospodarzom dał prowadzenie Karol Kucharski, który pokonał Kamila Adamka. Warta odpowiedziała dziewięć minut później trafieniem Michała Stasiaka. Mimo kilku sytuacji z obu stron wynik spotkania nie uległ już zmianie i mecz zakończył się remisem. Biorąc pod uwagę przebieg spotkania to wynik zasłużony, który nie krzywdzi żadnej ze stron.

Radomiak Radom – Warta Sieradz 1:1 (0:0)
Bramka dla Warty: Michał Stasiak 65

Warta: Adamek – Sosnowski ż, Krymarys, Łochowski, Bartłoszewski – Stasiak, Idzikowski ż (76′ Woźniak), Mitek, Piotr Kobierski ż, Jezierski (60′ Bogdan) – Marcin Kobierski (87′ Różycki).