Remis Rosanowa z beniaminkiem

LKS Rosanów (IV liga łódzka) zremisował 2:2 (1:1) z beniaminkiem łódzkiej klasy okręgowej Górnikiem Łęczyca w swoim kolejnym sprawdzianie rozegranym w ramach letnich przygotowań. Podopieczni trenera Marcina Herskiego dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, a rywale dwukrotnie odrabiali straty.

Po raz kolejny w drużynie gospodarzy wystąpiło kilku nowych, testowanych zawodników, którym bliżej chciał przyjrzeć się trener Marcin Herski. Sprawdzian dla czwartoligowca rozpoczął się zgodnie z planem. W 10. minucie piłkę do siatki Górnika posłał Tomasz Kurstak. Rywale czwartoligowca przed przerwą zdołali wyrównać.

Drugie czterdzieści pięć minut również było wyrównane i nic dziwnego, że spotkanie zakończyło się remisem. Bramkę dla miejscowych strzelił Michał Lewandowski. Kolejne spotkanie sprawdzające formę LKS rozegra w najbliższą sobotę 25 lipca o godzinie 10:30. Rosanowianie podejmą Zawiszę Rzgów.

LKS Rosanów – Górnik Łęczyca 2:2 (1:1)
Bramki dla Rosanowa:
Tomasz Kurstak 10, Michał Lewandowski 60

Rosanów: Światłowski (20′ zawodnik testowany) – Lewandowski, Słodkiewicz, Gajewski (46′ zawodnik testowany), Wiktorski (46′ Bujalski) – Cębrzyński (46′ zawodnik testowany), Kurstak (46′ Sobczak), Baryła (46′ Gałecki), zawodnik testowany (46′ Szczepaniak) – zawodnik testowany, Wiosna (46′ Goczał).