Mazovia wygrała z LKS Lubochnia

Beniaminek IV ligi łódzkiej Mazovia Rawa Mazowiecka wygrał na wyjeździe z LKS Lubochnia (piotrkowska klasa okręgowa) 2:1 (1:1). Tym samym podopieczni trenera Aleksandara Majicia odnieśli kolejne sparingowe zwycięstwo w okresie przygotowawczym. Zwycięskiego gola strzelił nowy nabytek Mazovii Łukasz Gołka.

Przez całe spotkanie przewaga należała do gości. Mazovia stworzyła sobie więcej sytuacji podbramkowych. Jednej doskonałej okazji nie wykorzystał testowany gracz, a dwa razy w słupek z dystansu uderzył Rafał Bednarek. Pierwszy na listę strzelców w 34. minucie wpisał się Robert Cukiert. Tuż po przerwie na 2:0 podwyższył nowy nabytek klubu z Rawy Mazowieckiej – Łukasz Gołka. Jak się później okazało było to ostatnie trafienie w tym meczu.

LKS Lubochnia – Mazovia Rawa Mazowiecka 1:2 (1:1)
Bramki dla Mazovii:
Robert Cukiert 34, Łukasz Gołka 47

Mazovia: Kopczyński – Koper, Gołka, Ornafa, P. Bednarek – Wieczorek, R. Bednarek, Górecki, Słodki – Wyciszkiewicz, zawodnik testowany, na zmiany wchodzili: Sadowski, Cukiert, Wydra, Dziki, Kieliszek, Kociszewski.