Orkan nie przewrócił Włókniarza

Czwartoligowy Włókniarz Zelów pokonał zespół Orkana Buczek (sieradzka klasa okręgowa) w sparingowym meczu, który w czwartek rozegrany został na boisku w Buczku. Już do przerwy zespół Tomasza Fiszera prowadził 2:0, a w drugiej połowie obie drużyny strzeliły po dwa gole.

Mecze pomiędzy Orkanem i Włókniarzem są jak derby. Obie miejscowości dzieli bowiem niewielka różnica kilometrów. Po pierwszej połowie różnicą dwóch bramek prowadzili czwartoligowcy, a bramki zdobyli: Dawid Różycki i Rafał Bednarek. W drugiej części gry mecz się wyrównał. Orkan stworzył sobie kilka podbramkowych sytuacji, z których dwie wykorzystał supersnajper w zespole Jacka Berensztajna Tomasz Marecki. Wynik spotkania na 4:2 dla Włókniarza ustalił Bednarek, dla którego było to drugie trafienie w tym spotkaniu. Kolejny sparing zespół z Zelowa rozegra w sobotę (1 sierpnia) o 15:00 w Pajęcznie z miejscowym Zawiszą.

Orkan Buczek – Włókniarz Zelów 2:4 (0:2)
Bramki: Tomasz Marecki 67, 75 – Dawid Różycki 10, Rafał Bednarek 35, 82, Norbert Dregier 55

Włókniarz: Robakiewicz – Gorzawski, Ratajczyk, Grzelak – Jarosiński, Boczkiewicz, Jakub Dregier, Muszyński, Piotrowski – Różycki, Norbert Dregier.

Na zmiany weszli: Bednarek, Adrian Krajda, Kaliski, Kucharski.