Hat-trick Konrada Bełdzińskiego

W rozegranym w Łowiczu meczu kontrolnym czwartoligowa drużyna Zjednoczonych Stryków wygrała z miejscowym Pelikanem 3:0 (1:0). Wszystkie bramki dla podopiecznych trenera Tomasza Szcześniaka strzelił Konrad Bełdziński. Trzeba jednak dodać, że w drużynie gospodarzy zagrali zmiennicy piłkarzy z pierwszego zespołu.

Mimo wszystko Pelikan stawił przyjezdnym zacięty opór. Na pierwszego gola trzeba było czekać do 37. minuty kiedy na listę strzelców wpisał się Konrad Bełdziński. Jednobramkowe prowadzenie gości utrzymało się do przerwy.

W drugiej połowie przyjezdni bardziej zaznaczyli swoją przewagę. Ponownie dał o sobie znać Bełdziński. Piłkarz gości dwukrotnie pokonał jeszcze golkipera Pelikana i zapewnił swojej drużynie zdecydowane zwycięstwo.

Pelikan II Łowicz – Zjednoczeni Stryków 0:3 (0:1)
Konrad Bełdziński 37, 60, 72

Zjednoczeni: Tyburski – Majewski, Wróblewski, Drogosz, Sender – Przybylski, Stanisławski, Buchowicz, Bełdziński – Król, Różniata, na zmiany wchodzili: Pająk – Chmielewski, Olejniczak, Sieczkowski.