Liga Okręgowa: Rąbień – PTC 1:2

APPATydzień przed derbami Pabianic PTC zmierzył się z drużyną Victorii. Faworytem w tym spotkaniu byli pabianiczanie i nie zawiedli.

Pierwsi bramkę strzelili goście, ale na gola Piotra Szymki błyskawicznie, po rzucie karnym, odpowiedzieli zawodnicy Victorii. Wcześniej doskonałych okazji do strzelenia bramki nie wykorzystali Kacper Kosmala i Michał Bogdan. Do przerwy remis 1:1, a drugiej połowie kolejna jedenastka !!! Na bramkę zamienił ją Łukasz Dziąg. W obu sytuacjach, jak twierdzą obserwatorzy, karne były ewidentne. To był dość chaotyczny mecz, w którym zdecydowanie lepsza była pierwsza połowa, a zwycięstwo 2:1 PTC jak najbardziej zasłużone.

Już za tydzień PTC zmierzy się na własnym stadionie z Włókniarzem w derbach Pabianic.