MKS lepszy od Wojownika Skierniewice

Duża niespodzianka w Zduńskiej Woli. W spotkaniu 7. kolejki III ligi kobiet (grupa łódzka) MKS Zduńska Wola pokonał przed własną publicznością lidera tabeli Wojownika Skierniewice 3:1 (1:1). To druga wygrana podopiecznych Magdy Kazek i Anny Komorek w tym sezonie. Wojownik pozostał liderem tabeli, a MKS plasuje się na dziewiątym miejscu.

Spotkanie, jak informuje nasz zduńskowolski korespondent Lech Kulma, rozpoczęło się zgodnie z planem. Prowadzenie objął Wojownik. MKS jeszcze przed przerwą doprowadził jednak do wyrównania, a po przerwie zdobył dwie bramki. Gole dla gospodyń zdobyły: Martyna Szymczak 2 i Justyna Kapuściak.