Wielki mecz LUKS Bałucz i Piotra Burskiego

Rzadko zdarza się aby mecz na szczycie tabeli zakończył się wynikiem 9:0. KS Chojne przyjechał do Bałucza po wygraną, a w jej przypadku przeskoczyłby rywala w ligowej tabeli. LUKS Bałucz nie pozwolił jednak drużynie Mariusza Góry właściwie na nic. Już do przerwy prowadził 3:0 po trzech trafieniach Piotra Burskiego.

W drugiej połowie zespół prowadzony przez Antoniego Dąbrowskiego kontynuował dzieło zniszczenia. Dwukrotnie Piotra Stachowiaka pokonał Błażej Waga, szóstego gola strzelił Krystian Sukiennik, a trzy ostatnie bramki strzelił…Piotr Burski. Zanotował w ten sposób aż dwa hat-tricki w tym spotkaniu.

LUKS Bałucz - Stal Głowno - baraż (57)

Piłkarze LUKS Bałucz zagrali znakomite spotkanie z KS Chojne. Są liderami sieradzkiej klasy okręgowej.

LUKS Bałucz z 27 punktami prowadzi w tabeli sieradzkiej klasy okręgowej wyprzedzając o jeden punkt zespół Orkana Buczek. KS Chojne spadł na piątą pozycję, a wyprzedzony został przez LKS Kwiatkowice i Gal Gaz Galewice.