Orkan Buczek dołączył do Warty Działoszyn

Nie było niespodzianki w Dworszowicach. Miejscowy Słowian (sieradzka klasa A) przegrał z Orkanem Buczek (klasa okręgowa) aż 0:5 (0:3) w ćwierćfinałowym spotkaniu okręgowego Pucharu Polski. Orkan dołączył do Warty Działoszyn, a za tydzień poznamy kolejnego półfinalistę. 28 października KS Chojne zmierzy się z Wartą Sieradz. Wolny los ma Gal-Gaz Galewice.

Orkan poważnie podszedł do spotkania z rywalem z klasy A i już do przerwy prowadził 3:0. Wynik spotkania otworzył w 8. minucie Patryk Niciak. Jeszcze przed przerwą wynik podwyższyli: Tomasz Marecki i Mateusz Boruń. W drugiej połowie kolejne gole dołożyli: Seweryn Kaczorowski i ponownie Marecki.

Słowian Dworszowice – Orkan Buczek 0:5 (0:3)
Bramki: Patryk Niciak 8, Tomasz Marecki 25, 78, Mateusz Boruń 45, Seweryn Kaczorowski 51