Ceramika Opoczno mistrzem okręgu

Za nami trzeci i ostatni turniej o halowe mistrzostwo okręgu piotrkowskiego będący jednocześnie eliminacją do finału Turnieju o Puchar Marszałka. W rywalizacji drużyn rocznika 2003 najlepsza okazała się Ceramika Opoczno wyprzedzając GKS Bełchatów i Mazovię Tomaszów Mazowiecki.

W mistrzostwach udział wzięło dwanaście drużyn. Swoje grupy eliminacyjne wygrały zespoły: GKS Bełchatów (grupa A), Mazovia Tomaszów (grupa B) i Ceramika Opoczno (grupa C). W grupie finałowej podopieczni Grzegorza Łopaty wygrali 1:0 z GKS Bełchatów i 2:0 z Mazovią Tomaszów. Drugie miejsce zajął GKS, który 2:0 pokonał Mazovię. Ceramika i GKS Bełchatów reprezentować będą tym samym okręg piotrkowski za tydzień w Zgierzu gdzie odbędzie się finał Turnieju o Puchar Marszałka. Najlepszym bramkarzem mistrzostw wybrano Marcela Chrabąszcza (Ceramika), a najlepszym zawodnikiem Macieja Knapa (również Ceramika). Najlepszym snajperem turnieju okazał się gracz GKS Bełchatów Peter Sobera. – Ceramika obroniła tytuł sprzed roku i jestem pewien, że godnie reprezentowała będzie nasz okręg w mistrzostwach województwa. Cieszy również awans GKS Bełchatów. To jedyna drużyna z tego klubu, która przebiła się przez sito eliminacyjne i zagra z najlepszymi w województwie – podsumował turniej Stanisław Sipa, prezes OZPN Piotrków.

Zwycięski zespół wystąpił w następującym składzie: Marcel Chrabąszcz, Patryk Krzyżanowski, Mikołaj Pecyna, Kacper Panfil, Kacper Bartyzel, Jan Zglenicki, Wiktor Kaczmarczyk, Grzegorz Giełzak, Paweł Dębowski, Piotr Białek, Miłosz Karwat, Marcel Knap. Trenerem zespołu jest Grzegorz Łopata, a kierownikiem Robert Poprzeczny.