Sokół Aleksandrów wznowił treningi

Dziś, kilka minut po 11:00 do treningów powrócili piłkarze lidera III ligi łódzko-mazowieckiej, Sokoła Aleksandrów. Podopieczni trenera Michała Bistuły (na zdjęciu) ćwiczyli na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Na pierwszym noworocznym treningu pojawili się niemal wszyscy zawodnicy.

Z powodów osobistych zabrakło Piotra Kuklisa oraz Mikołaja Zwolińskiego. Obaj mają dołączyć do drużyny w nadchodzący poniedziałek. W treningu nie wzięli udziału także zawodnicy zmagający się z urazami: Piotr Klepczarek, Karol Kwiatkowski, Oskar Osowski oraz Marcin Pękała. W zajęciach uczestniczyli między innymi pozyskani: Michał Łabędzki, Mariusz Zasada, wracający do sprawności po kontuzji więzadeł krzyżowych Piotr Golański, a także Michał Łągiewczyk i Sebastian Ostrowski powracający z półrocznego wypożyczenia z Term Neru Poddębice.

Zwieńczeniem zajęć był wewnętrzna gierka. Zawodnicy rywalizowali na dystansie 2×30 minut, a pierwszego gola w Nowym Roku zdobył Patryk Pietrasiak. W sobotę (16 stycznia) zielono-biali rozegrają pierwszy mecz kontrolny. Przeciwnikiem aleksandrowian będzie Skra Częstochowa (6. zespół III ligi, grupa opolsko-śląska).