Zjednoczeni Stryków zerwali Kwiatki

Zjednoczeni Stryków (IV liga łódzka) wygrali w Aleksandrowie Łódzkim z beniaminkiem sieradzkiej klasy okręgowej LKS Kwiatkowice 5:2 (1:1) w swoim drugim meczu kontrolnym w okresie przygotowawczym. Podopieczni trenera Michała Buchowicza dopiero po przerwie wskoczyli we właściwe tory i zapewnili sobie zwycięstwo.

Po pierwszej połowie niespodziewanie był remis 1:1. Bramkę dla strykowian zdobył w 33. minucie Tomasz Lenart. Początek drugiej odsłony również nie zapowiadał niczego spektakularnego. Zjednoczeni zaczęli punktować rywali dopiero na dwadzieścia minut przed końcem pojedynku. Dwie bramki dla czwartoligowca strzelił Michał Drogosz, a po jednym trafieniu dołożyli Jacek Dróżdż i Robert Król. Szkoleniowiec zespołu ze Strykowa Michał Buchowicz dał szansę występu młodym zawodnikom z drużyny juniorskiej. Często w poczynania młodych graczy wkradało się sporo nerwowości, ale pokazali się z dobrej strony.

Zjednoczeni Stryków – LKS Kwiatkowice 5:2 (1:1)
Bramki dla Zjednoczonych: Tomasz Lenart 33, Michał Drogosz 67, 87, Jacek Dróżdż 78, Robert Król 82

Zjednoczeni: Tyburski – Majewski, Wróblewski, Sender, Drogosz – Chmielewski, Ziober, Lenart, Balcerek – Król, Kiwak, na zmiany wchodzili: Dziwisz, Ługowski, Dróżdż, Sieczkowski, Stanisławski.