Wielki mecz Gatty Zduńska Wola

Gatta Active Zduńska Wola umocniła się na prowadzeniu w Ekstraklasie futsalu. W meczu 13. kolejki pokonała przed własną publicznością w spotkaniu na szczycie tabeli Pogoń 04 Szczecin 4:3 (2:1). Zduńskowolanie mają sześć punktów przewagi nad Rekordem Bielsko-Biała i szczecińską Pogonią.

Kibice, którzy w niedzielny wieczór zdecydowali obejrzeć się futsalowy mecz, przeżyli nie lada emocje. Zobaczyli aż siedem bramek, a spotkanie trzymało w napięciu do samego końca. Na dwie bramki Daniela Krawczyka (12. i 13. minuta) odpowiedział trafieniem Marek Bugański i do przerwy było 2:1. Chwilę po wznowieniu gry do wyrównania doprowadził Mariusz Gepert. Gatta miała w składzie jednak Mariusza Milewskiego. To on strzelił dwa kolejne gole i dał ponownie dwubramkowe prowadzenie swojej drużynie. Pogoń nie rezygnowała do końca. W ostatniej minucie z rzutu karnego trafił do bramki Adam Jonczyk, ale na wyrównanie zabrakło już czasu.

Gatta Active Zduńska Wola – Pogoń 04 Szczecin 4:3 (2:1)
Bramki dla Gatty: Daniel Krawczyk 12, 13, Mariusz Milewski 22, 28