10 goli juniorów Pogoni Zduńska Wola

W bardzo dobrej formie strzeleckiej znajduje się zespół juniorów Pogoni Zduńska Wola. W środowym meczu sparingowym podopieczni Krzysztofa Kochelaka i Artura Borucha pokonali drużynę Włókniarza Kalisz aż 10:3 (8:1). Trzy bramki dla zwycięzców zdobył Jakub Majchrzak.

Strzelecki festiwal rozpoczął już w trzeciej minucie Wiktor Dyoniziak. Rywale wyrównali pięć minut później, ale to wszystko na co było ich stać w tej części gry. Od stanu 1:1 Pogoń zdobyła bowiem aż siedem bramek z rzędu i na przerwę zeszła z prowadzeniem 8:1. W drugiej połowie kolejne gole zdobyli Jakub Koliński i Damian Karbowiak. Ostatnie dwie bramki strzelił zespół z Kalisza i mecz skończył się ostatecznie wynikiem 10:3.

Pogoń Zduńska Wola – Włókniarz Kalisz 10:3 (8:1)
Bramki dla Pogoni: Wiktor Dyoniziak 3, 25, Jakub Majchrzak 12, 18, 35, Jakub Koliński 39, 60, Mateusz Dudek 20, Adrian Rosiak 32, Damian Karbowiak 69

Pogoń: Michał Tosik – Rafał Rosiak (41′ Michał Raszewski), Marcel Piotrowski, Rafał Szubański, Kacper Grelewski (41′ Kacper Kosecki) – Jakub Koliński, Mateusz Dudek (55′ Mikołaj Maćkowski), Adrian Rosiak, Szymon Krysztofiak – Wiktor Dyoniziak (35′ Damian Karbowiak), Jakub Majchrzak (55′ Adam Chudowski)
Trenerzy drużyny: Krzysztof Kochelak – Artur Boruch

Następny mecz kontrolny drużyna juniorów Pogoni rozegra w sobotę 12 marca o godzinie 11:00 na sztucznym boisku Stadionu Miejskiego w Zduńskiej Woli z zespołem Olimpii Koło.