Warta Sieradz poległa w Warszawie

Nie udało się piłkarzom Warty Sieradz sprawić niespodzianki jaką byłoby z pewnością zdobycie punktów w Warszawie w spotkaniu 18. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej z miejscową Polonią. Podopieczni Piotra Kupki przegrali 0:4, a wszystkie bramki dla gospodarzy padły w drugiej połowie meczu.

Wszystko co złe wydarzyło się dla sieradzan w drugiej połowie. Sześć minut po wznowieniu gry pięknym strzałem w samo okienko popisał się Piotr Kosiorowski i Kamil Adamek musiał wyjmować piłkę z bramki. Kwadrans później Michał Łochowski wybił piłkę ręką z linii bramkowej. Obejrzał czerwoną kartkę, a sędzia podyktował jedenastkę. Tę zamienił na gola Bartosz Wiśniewski. Dzieła zniszczenia dopełnili Daniel Choroś i Marcin Kluska. Polonia wygrała pewnie 4:0, a Warta musi szukać pierwszych wiosennych punktów za tydzień w spotkaniu z Termami Nerem Poddębice.

Polonia Warszawa – Warta Sieradz 4:0 (0:0)

Warta: Adamek – Sosnowski, Nawrocki, Krymarys, Piotr Kobierski (77′ Bartłoszewski ż) – Łochowski cz, Wałęski ż, Idzikowski (84′ Piotr Przezak), Bogdan (64′ Szyc), Serwaciński (77′ Mitek) – Marcin Kobierski ż