Remis beniaminków w Wiśniowej Górze

Remisem 1:1 (1:1) zakończyło się ostatnie sobotnie spotkanie 27. kolejki IV ligi łódzkiej dwóch beniaminków, w którym Andrespolia Wiśniowa Góra podejmowała Jutrzenkę Warta. Biorąc pod uwagę przebieg całego spotkania obie drużyny zasłużenie podzieliły się punktami. Na bramkę Łukasza Dynela odpowiedział Kamil Woźniak.

Od mocnego uderzenia rozpoczęli gospodarze. Już w 5. minucie Łukasz Dynel przejął piłkę na dwudziestym metrze, wbiegł w pole karne i posłał piłkę do siatki. To trochę sparaliżowało gości, którzy w pierwszych minutach nie potrafili się odnaleźć. Andrespolia posiadała wyraźną przewagę, ale nie potrafiła podwyższyć prowadzenia. Bliski szczęścia w 23. minucie był Gracjan Sobczak, który po indywidualnej akcji lewą stroną boiska minął zwodem Kacpra Koronę i uderzył piłkę tuż obok słupka. Z biegiem czasu do głosu zaczęli dochodzić piłkarze z Warty. Jutrzenka starała się odrobić straty przechodząc do ataku. W 42. minucie sam na sam z Dawidem Kulpą wyszedł Kamil Woźniak, ale strzelił wprost w bramkarza. Chwilę później po rzucie rożnym i olbrzymim zamieszaniu w polu karnym silnym uderzeniem pod poprzeczkę Woźniak pokonał Kulpę i do przerwy był wynik 1:1.

Po zmianie stron ponownie z wielkim animuszem rozpoczęli gospodarze. Andrespolia sprawiała lepsze wrażenie częściej utrzymując się przy piłce i stwarzając zagrożenie. W 60. minucie po dośrodkowaniu Sobczaka świetnym uderzeniem popisał się Dynel, ale piłka odbiła się od poprzeczki. Z biegiem czasu spotkanie się wyrównało, a większość akcji toczyła się w środku pola. W końcówce mecz się zaostrzył czego efektem były częste przerwy w grze. W 83. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę wypiąstkował Jakub Pasiński nokautując przy okazji Patryka Sławińskiego i pojedynek na chwilę przerwano. Mimo ofiarnej walki z obu stron więcej bramek już nie padło i mecz zakończył się podziałem punktów.

Andrespolia Wiśniowa Góra – Jutrzenka Warta 1:1 (1:1)
Bramki: Kamil Woźniak 43 – Łukasz Dynel 5

Andrespolia: Kulpa – Pietras, Leonow, Chorąży, Ciszewski – Kopa, Sobczak, Sławiński, Michalski  (52′ Rzepecki), Rachubiński (70′ Wilk) – Dynel (77′ Kuchciak).

Jutrzenka: Pasiński – Korona, Wolny, Pawlak, Armatys (77′ Tomasz Różycki) – Rymarski, Graczykowski, Woźniak (80′ Sajda), Potocki – Maliszewski (90′ Młotkiewicz), Rafał Różycki.