Wielkopolski ZPN ze złotym medalem

Poznaliśmy rozstrzygnięcia finałowego turnieju imienia Włodzimierza Smolarka, którego gospodarzem był Łódzki Związek Piłki Nożnej. Mistrzem Polski rocznika 2002 został zespół Wielkopolskiego ZPN. W finale pokonał Śląski ZPN 1:0 po bramce Kajetana Szmyta. Brązowy medal wywalczył Podkarpacki ZPN, który pokonał Zachodniopomorski ZPN 2:0.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Łukasza Szramowskiego z Wielkopolskiego ZPN. Królem strzelców z dorobkiem 3 goli został Filip Marchwiński (Wielkopolski ZPN), a najlepszym bramkarzem: Mikołaj Biegański (Śląski ZPN).

Nagrody, medale, puchary wręczali: prezes ŁZPN Adam Kaźmierczak, Burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego Jacek Lipiński, Członkowie Zarządu ŁZPN: Rafał Rożek i Stanisław Sipa.