FC Maribor zatrzymał Gattę Active

Nie udało się mistrzowi Polski w futsalu awansować do dalszych gier w Pucharze Europy. Gatta Active Zduńska Wola przegrała decydujący mecz turnieju w Mariborze z gospodarzem turnieju FC Maribor 4:6 (2:2). Wszystkie bramki w tym spotkaniu zdobył dla zduńskowolan Daniel Krawczyk.

Krawczyk otworzył wynik meczu w 7. minucie. Chwilę później wyrównał jednak Ziga Ceh. Minęło kolejne 60 sekund i Gatta znów prowadziła po trafieniu Krawczyka. Gospodarze doprowadzili do remisu w ostatniej minucie pierwszej połowy. Druga część należała już do zawodników z Mariboru. Strzelili cztery bramki, a Gatta odpowiedziała dwoma trafieniami Krawczyka. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:4. Zajmując drugie miejsce w turnieju mistrz Polski odpadł z dalszej rywalizacji.

FC Maribor – Gatta Active Zduńska Wola 6:4 (2:2)
Bramki dla Gatty: Daniel Krawczyk 7,9, 26, 40