Szczęśliwa końcówka i trzy punkty Widzewa

RTS Widzew Łódź z czwartym zwycięstwem w III lidze. Zespół Marcina Płuski pokonał Concordię Elbląg 2:1 (0:1), a zwycięskiego gola w czwartej minucie doliczonego czasu gry zdobył Piotr Burski. Do przerwy prowadzili goście 1:0 i wygrana Widzewa stała pod dużym znakiem zapytania. Łodzianie grali jednak do końca.

W 31. minucie prowadzenie dał Concordii celnym strzałem z rzutu karnego Mateusz Szmydt. Mimo starań Widzewa wynik nie uległ zmianie i do szatni łodzianie schodzili z jednobramkowym deficytem. Po przerwie widzewiacy ruszyli do huraganowych ataków. W 57. minucie dopięli swego. Wyrównującego gola zdobył Daniel Mąka. Widzew atakował, ale pod bramką Concordii brakowało skuteczności. Wydawało się, że będzie remis. W ostatniej akcji meczu Piotr Burski uradował jednak łódzkich fanów i tym samym podopieczni Marcina Płuski dalej mają komplet zdobytych punktów na swoim koncie.

RTS Widzew Łódź – Concordia Elbląg 2:1 (0:1)
Bramki: Daniel Mąka 57, Piotr Burski 90+4 – Mateusz Szmydt 31-karny

RTS Widzew: Choroś – Kozłowski, Zieleniecki, Jędrzejczyk, Gromek (53′ Woźniak) – Mąka (86′ Szewczyk), Okachi, Rodak, Michalski (68′ Sabiłło), Zawodziński (68′ Strus) – Burski