Już tylko Stal Niewiadów z kompletem

Po trzech kolejkach piotrkowskiej klasy okręgowej już tylko jeden zespół może pochwalić się kompletem punktów. To jeden z głównych faworytów do awansu – Stal Niewiadów. Stalówka pokonała pewnie GUKS Gorzkowice 6:0, a worek z bramkami rozwiązał się w drugiej połowie spotkania. Wysoko wygrał również LKS Lubochnia, a kolejnej porażki doznał Zapał Krzętów.

Zapał, który jest beniaminkiem okręgówki, zagrał po raz pierwszy na swoim boisku – w Krzętowie. Przed meczem miała miejsce uroczystość. Puchar za awans do klasy okręgowej wręczył prezes OZPN Piotrków Stanisław Sipa. Później już tak świątecznie nie było. Paweł Wieczorek strzelił dwie bramki w pierwszych pięciu minutach i zespół trenowany przez Jacka Popka do końca już kontrolował mecz. Bliski przegranej był Świt Kamieńsk. Remis uratował w ostatniej akcji meczu grający szkoleniowiec Przemysław Olejnik. Dwie bramki Marcina Staniaszka dały wygraną w Mniszkowie Włókniarzowi Moszczenica.