AKTUALNOŚCI
Nowak na trzy lata w Bełchatowie

Serial pt. „Gdzie zagra Dawid Nowak” ma swój finał. Napastnik związał się dziś nowym, trzyletnim kontraktem z PGE GKS Bełchatów, co oznacza, że będzie występował przy Sportowej do 31 grudnia 2013 roku.

gadzety kibica keeza

 


26-letni zawodnik jest jednym z najskuteczniejszych zawodników w historii „Brunatnych”. W 116 oficjalnych spotkaniach w barwach GKS „Dawidek” zdobył 45 bramek.

Bardzo cieszę się z powodu pozytywnego zakończenia naszych rozmów i ostatecznego porozumienia – mówi Nowak. Jestem już spokojny o wszystko. Od dziś będę mógł skupić się tylko na budowaniu własnej formy. Moje cele na przyszły rok? To na pewno skuteczna gra dla PGE GKS Bełchatów i powrót do Reprezentacji Polski. Nie chcę zakładać, ile bramek zdobędę, ale zrobię wszystko, było ich jak najwięcej.

W ostatnich miesiącach m.in. przez sprawę umowy z Polonią dochodziło między nami do nieporozumień, ale ostatecznie udało się wszystko wyjaśnić – powiedział prezes GKS Jacek Zatorski. Dotarliśmy dziś do mety, jeśli chodzi o kwestie organizacyjne. Teraz wszystko w nogach zawodnika. Liczymy, że to, co najgorsze ma już za sobą i będzie z każdym miesiącem wchodził na wyższy poziom sportowy z pożytkiem dla naszej drużyny.

Chciałbym jednocześnie poinformować, że kwoty, jakie padają przy okazji nowego kontraktu Dawida, są mocno przesadzone. Oczywiście napastnik otrzymał lepsze warunki umowy niż dotychczas, ale w rozsądnej wysokości – zakończył sternik piątego klubu Ekstraklasy.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments