Warta Działoszyn nadal z kompletem

Siedem meczów i siedem wygranych. Warta Działoszyn kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa w rozgrywkach IV ligi łódzkiej. W środowym spotkaniu podopieczni Grzegorza Bodnara pokonali w Zelowie miejscowego Włókniarza 2:1 (2:0). Bramki dla działoszynian zdobyli: Oskar Korbela i lider klasyfikacji czwartoligowych snajperów Arkadiusz Porochnicki.

Wynik spotkania otworzył już w 7. minucie Oskar Korbela, który zmusił Michała Chachułę do wyciągnięcia piłki z bramki. Na dziesięć minut przed przerwą było 2:0 dla gości, a siódme swoje trafienie w tym sezonie zaliczył Arkadiusz Porochnicki. Włókniarz nie zamierzał rezygnować z walki o punkty. Po zmianie stron stworzył kilka podbramkowych sytuacji, a w 53. minucie Szymona Olkusza pokonał Norbert Dregier. Wynik nie uległ już zmianie i Warta wywiozła z Zelowa siódmy w tym sezonie komplet punktów.

Włókniarz Zelów – Warta Działoszyn 1:2 (0:2)
Bramki: Norbert Dregier 53 – Oskar Korbela 7, Arkadiusz Porochnicki 35

Włókniarz: Chachuła – Boczkiewicz ż (82′ Ratajczyk), Chorąży, Gromada (63′ Bednarek), Jarosiński ż – Jakub Dregier, Norbert Dregier, Kaliski, Muszyński ż, Perka (78′ Baryła) – Wrona (53′ Olszewski)
Trener: Rafał Kaczorowski

Warta: Olkusz – Kurpiewski, Marchewka ż, Stolarczyk, Bąkowicz – Kukulski (75′ Nagielski). Kołodziejczyk, Dudek (65′ Zawieja), Krysiak (68′ Magiera), Korbela ż – Porochnicki (83′ Bartoszek)
Trener: Grzegorz Bodnar