Pierwsza porażka Omegi Kleszczów

Po serii siedmiu wygranych z rzędu przyszedł czas na lekką zadyszkę Omegi Kleszczów. Przed tygodniem zespół Marcina Zimocha (na zdjęciu) zremisował z Andrespolią Wiśniowa Góra 1:1 (1:0), a w meczu 9. kolejki IV ligi łódzkiej Omega przegrała w Strykowie ze Zjednoczonymi 1:3 (1:1). Kosztowało to kleszczowian utratę fotela lidera w IV lidze łódzkiej.

Wynik sobotniej konfrontacji otworzył z rzutu wolnego Eryk Smuga, który pokonał Marcina Pająka w 17. minucie. Niespełna kwadrans później do remisu doprowadził Karol Chmielewski, a drugiej połowie bramki dla Zjednoczonych zdobyli: Adam Siwirski (70. minuta) i Sebastian Balcerek w końcówce spotkania. Omega straciła pierwsze miejsce w ligowej tabeli na rzecz Warty Działoszyn, która pokonała Wartę Sieradz 2:1 i z dorobkiem 24 punktów zasiadła na fotelu lidera.

Zjednoczeni Stryków – Omega Kleszczów 3:1 (1:1)
Bramki: Karol Chmielewski 31, Adam Siwirski 70, Sebastian Balcerek 88 – Eryk Smuga 17

Zjednoczeni Stryków: Pająk – Majewski, Wróblewski, Drogosz ż, Bełdziński – Dróżdż, Chmielewski (70′ Siwirski), Ryplewicz (89′ Owczarek), Zawadowski (85′ Wawrzeniak) – Stanisławski (70′ Krauze), Balcerek ż.
Trener: Michał Buchowicz

Omega: Wiśniewski – Grzywiński, Pałyska, Mateusz Roczek ż, Niedbała – Paweł Kowalski ż (75′ Krzysztof Kowalski), Belica, Smuga (61′ Ociepa ż), Szewczyk (61′ Barański) – Grabowski (70′ Piotr Janeczek), Tomesz.
Trener: Marcin Zimoch