Trzynaście bramek rezerw Widzewa

Druga drużyna seniorów RTS Widzew Łódź nie zwalnia tempa. W piątkowym spotkaniu 7. kolejki łódzkiej klasy A (grupa I) podopieczni Macieja Malesy rozbili Jutrzenkę Bychlew aż 13:1 (9:1). Po cztery gole zdobyli w tym meczu Patryk Strus, Kamil Bartosiewicz i Robert Świątnicki.

Jednego gola do tego dorobku dołożył również Fabian Woźniak. Rezerwy Widzewa już do przerwy prowadziły 9:1 i zanosiło się na prawdziwy pogrom Jutrzenki. W drugiej połowie łodzianie zmniejszyli jednak nieco tempo gry i dołożyli jeszcze cztery trafienia. Ostatecznie licznik strzelonych bramek zatrzymał się na trzynastu. Widzew II umocnił się na prowadzeniu w tabeli łódzkiej klasy A (grupa I), a za tydzień zmierzy się ze Spartą Łódź.