Bramkowy remis w Kleszczowie

Końcówka ligowej jesieni w Kleszczowie na remis. Omega w meczu 19. kolejki IV ligi łódzkiej zremisowała z Unią Skierniewice 1:1 (1:1). Obie bramki zdobyli gracze z Kleszczowa. Prowadzenie dał Omedze Karol Belica, a wyrównanie padło po samobójczym trafieniu głową Dawida Pałyski.

Lepiej spotkanie rozpoczęli gospodarze, którzy w 9. minucie objęli prowadzenie. Akcję skrzydłem przeprowadził Robert Tomesz, który zagrał w pole karne. Tam w piłkę nie trafił Eryk Smuga, ale obrońcy Unii tak niefrasobliwie wybili futbolówkę, że ta trafiła pod nogi nadbiegającego Karola Belicy. Pomocnik Omegi nie miał problemów z pokonaniem Wojciecha Jaroszko. Unia natychmiastowo przejęła inicjatywę, ale w bramce Omegi znakomicie spisywał się Paweł Wiśniewski. Bramkarza gospodarzy pokonał w 31. minucie Dawid Pałyska i pierwsza część zakończyła się remisem 1:1.

Po zmianie stron dwukrotnie przed szansą stanął Adrian Ociepa. Jego strzały obronił jednak Jaroszko. W 70. minucie Unia strzeliła bramkę, ale faulowany był Wiśniewski i sędzia gola nie uznał. W końcówce żadna z drużyn nie stworzyła już zagrożenia pod bramką rywala i mecz zakończył się podziałem punktów.

Omega Kleszczów – Unia Skierniewice 1:1 (1:1)
Bramki: Karol Belica 9 – Dawid Pałyska 31 (sam.)

Omega: Paweł Wiśniewski – Grzywiński, Pałyska, Jacak, Mateusz Roczek – Ociepa, Paweł Kowalski, Belica ż, Smuga (88′ Radziejewski), Grabowski ż (69′ Barański) – Tomesz

Unia: Jaroszko – Kozieł ż (84′ Kolus), Lipiński (21′ Rafał Kowalczyk), Foks ż, Markowski – Pomianowski, Konrad Kowalczyk ż, Kiwała, Markowski (69′ Szambelan ż), Wyszogrodzki – Bojańczyk

Sędziował: Konrad Gawroński (Łódź). Widzów: 50