Pierwsza strata Gatty przy Złotej 67

Po raz pierwszy w tym sezonie piłkarze Gatty Active Zduńska Wola nie zdobyli kompletu punktów w hali przy ul. Złotej 67. W sobotni wieczór zduńskowolanie zremisowali z Pogonią 04 Szczecin 2:2 (1:2) w spotkaniu 10. kolejki futsalowej Ekstraklasy.

Zaczęło się zgodnie z planem. W 2. minucie bramkarza Pogoni pokonał bowiem Daniel Krawczyk. Później do głosu doszli goście. W 14. i 18. minucie gole zdobył Artur Jurczak. Dopiero na cztery minuty przed końcem gospodarze doprowadzili do wyrównania za sprawą Michała Marciniaka. Mecz zakończył się więc podziałem punktów.

Gatta wystąpiła w sobotę mocno osłabiona. Nie wystąpił bowiem chory Marcin Stanisławski. Jako, że wygrał swój ligowy mecz Rekord Bielsko-Biała, to Gatta traci do tej drużyny już 7 punktów. Kolejny mecz zespół Wojciecha Sopura zagra na wyjeździe z AZS UG Gdańsk.

Gatta Active Zduńska Wola – Pogoń 04 Szczecin 2:2 (1:2)
Bramki: Daniel Krawczyk 2, Michał Marciniak 36 – Artur Jurczak 14, 18