Kontrolne derby dla Zjednoczonych Gmina

Zjednoczeni Gmina Bełchatów (IV liga łódzka) wreszcie rozegrali sparingowe spotkanie. Podopieczni Edwarda Cecota pokonali, grające również w czwartej lidze, rezerwy GKS Bełchatów 4:1 (3:0). Mecz rozegrany został na sztucznym boisku Miejskiego Centrum Sportu. O wygranej United zdecydowała lepsza skuteczność, szczególnie w pierwszej połowie.

W ciągu zaledwie ośmiu minut Zjednoczeni strzelili trzy gole. Wynik otworzył Konrad Niedzielski, na 2:0 podwyższył Dominik Cukiernik, a trzeciego gola dołożył testowany w zespole United Mateusz Jakubiak (Polonia Piotrków). Po zmianie stron oba zespoły zdobyły jeszcze po jednym golu. Honorowe trafienie zaliczył dla PGE GKS II Kacper Banasiak, a końcowy rezultat ustalił Cukiernik, dla którego była to druga bramka.

PGE GKS II Bełchatów – Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1:4 (0:3)
Bramki: Kacper Banasiak 77 – Konrad Niedzielski 30, Dominik Cukiernik 36, 83, Mateusz Jakubiak 38

PGE GKS II: Kuźma – Wrzosek (65′ Szóstakiewicz), Michalski (65′ Kowalski), Kowalski (46′ Węglewski), Szóstakiewicz (46′ Orski) – Lewandowski (46′ Kacper Banasiak), Szafrański (46′ Bartłomiej Banasiak), Mazerant (46′ Góralczyk), Flaszka (65′ Berłowski), Maciejewski (60′ Miedwiediew) – Berłowski (46′ Papikyan)

Zjednoczeni Gmina: Baranowski (65′ Znojek) – Kajdanek (46′ Wroński), Dolot, Matuszczyk, Raś – Dymek (46′ Nowaczyk), Niedzielski (46′ testowany), Turniak (46′ testowany), Grzejda (46′ Konecki), Jakubiak – Cukiernik