Zwycięstwo Gatty Active w Pniewach

Futsalowi mistrzowie Polski z Gatty Active zainkasowali w sobotni wieczór komplet punktów w Pniewach. W meczu 16. kolejki ekstraklasy futsalu wygrali bowiem z tamtejszym Red Dragons 3:1 (2:0). Do przerwy zespół gości prowadził po trafieniach Marcina Stanisławskiego i Michała Szymczaka.

Wszystkie bramki w tym meczu zdobyli piłkarze ze Zduńskiej Woli. Dwie minuty po zmianie stron do własnej bramki trafił bowiem Michał Szymczak. Wynik spotkania ustalił Mariusz Milewski, po przedłużonym rzucie karnym. Po 16. kolejkach Gatta Active zajmuje drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 36 punktów. Do prowadzącego Rekordu Bielsko-Biała traci pięć oczek. Lider ma jednak jeden mecz rozegrany mniej.

Red Dragons Pniewy – Gatta Active Zduńska Wola 1:3 (0:2)
Bramki dla Gatty:
Marcin Stanisławski 8, Michał Szymczak 20, Mariusz Milewski 40

4 marca (sobota), w meczu 17. kolejki, zduńskowolanie zmierzą się na wyjeździe z zajmującym ostatnie miejsce w ligowej tabeli Red Devils Chojnice.