Nerwowy mecz Zrywu i rezerw Pelikana Łowicz

Kontrolny mecz pomiędzy Zrywem Wygoda i Pelikanem II Łowicz przerwany został w 80. minucie. Trenerzy obu drużyn Dawid Sut i Piotr Gawlik podjęli taką decyzję gdyż nie chcieli ryzykować kontuzjami zawodników. Do tego czasu Zryw prowadził 3:2 (0:1), a bramki dla zespołu z Wygody zdobyli Mariusz Trakul 2 i Rafał Trakul. Dwa trafienia dla rezerw Pelikana zaliczył Kacper Rześny.

W końcówce było nerwowo, a ponieważ znamy się z trenerem rezerw Pelikana to podjęliśmy decyzję aby wcześniej zakończyć mecz i nie zaogniać już sytuacji – mówi trener Zrywu Dawid Sut.

Sytuacja jakich dużo. Futbol to męski sport. Graliśmy praktycznie w dziewięciu. Jeden z piłkarzy musiał opuścić boisko, a jeden był kontuzjowany. Skończyliśmy przed czasem i nie widzę tutaj żadnej sensacji – dodaje Piotr Gawlik, szkoleniowiec rezerw Pelikana Łowicz.