AKTUALNOŚCI
W Luciążance wszystko wróciło do normy

Zespół Luciążanki Przygłów zgodnie z planem rozegra pierwszy wiosenny mecz w piotrkowskiej klasie A (grupa I). Większość z zawodników, którzy na początku odmówili gry w klubie, ma stawić się na meczowej zbiórce i przystąpić do spotkania z Olimpią Wola Załężna (sobota – 18 marca, 15:30).

Przypomnijmy, że zawodnicy zaprotestowali przeciwko zmianie na stanowisku trenera. Pawła Cukiernika, który prowadził zespół z Przygłowa przez kilka tygodni, zastąpił Zbigniew Skoczylas. Działacze Luciążanki przyznali, że taka zmiana była konieczna gdyż Cukiernik nie ma ważnej licencji trenerskiej.

Kilku z zawodników nie zagra już w naszym klubie, ale zdecydowana większość ma normalnie stawić się na meczowej zbiórce. Zrobimy wszystko aby dograć do końca sezonu zarówno pierwszą jak i drugą drużyną – mówi jeden z klubowych działaczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. W najblizszym czasie zarzad wyda sprostowanie do calej sytacji i zdarzen pod ktorym sie podpisze kilku zawodnikow – zmuszeni przez zarzad pod szantazem zawieszen przez klub i ozpn! Tak dzialaja! Wybiela sie szantazujac chlopaszkow!!!

  2. Prezes prowadzi rozmowy Pepe Guardiola , Hiszpan widział słynny zwód prezesa , którego ponoć uczą już w akademiach piłkarskich.
    Dlatego skład chce oprzeć właśnie na nim.

  3. A ilu dawnych zawodników diter się pozbył bo mu sie nie podlizywali i mówili głośno że sie nie zgadzają? Ci którzy zbudowali lucie już dawno w przygłowie nie ma!!!

  4. Zarząd się ośmiesza. Cukiernik był odpowiednim trenerem, by w końcu zaczęło wszystko normalnie w klubie funkcjonować. Chciał zmian i dyscypliny, ale Panu D od palet to nie pasowało, więc się go pozbyli i oczerniają teraz człowieka bezpodstawnie na każdym kroku. Brawa dla zawodników za postawienie się! Wiejskie myślenie zarządu może kiedyś się zmieni i zaczną się liczyć ze zdaniem piłkarzy i darzyć ich szacunkiem. Ale nie wiem, czy nie za późno, bo wyniki mówią raczej już o końcu tej historii.

  5. Zdecydowana większość zawodników to ma klub głęboko w d……….. i widać było to na trybunach po ich uśmieszkach .Lata pracy poszły na marne. Zastanawiające w takim razie jak zaprezentuje się druga drużyna ?