Rzut karny zadecydował o wygranej Orła

W meczu na szczycie łódzkiej klasy okręgowej wicelider tabeli Orzeł Parzęczew pokonał na swoim boisku mistrza jesieni MKP-Borutę Zgierz 3:2 (1:1). Decydujący o zwycięstwie miejscowych gol padł w ostatniej minucie meczu, z rzutu karnego. Liderem tabeli nadal są zgierzanie, ale mają nad Orłem zaledwie dwa punkty przewagi.

Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. Boruta objął prowadzenie po samobójczym trafieniu Kamila Gławędy. Wyrównał dwie minuty przed przerwą Artur Garbacz. Początek drugiej połowy przyniósł trafienia Kamila Łuczaka i Igora Olesińskiego. Remisowy wynik 2:2 utrzymywał się do ostatniej minuty. Wówczas sędzia podyktował rzut karny dla Orła. Jedenastkę pewnie wykorzystał Mosunmola Tunji Alade.

Orzeł Parzęczew – MKP-Boruta Zgierz 3:2 (1:1)
Artur Garbacz 43, Kamil Łuczak 49, Mosunmola Tunji Alade 90 – samobójczy 26, Igor Olesiński 55