Mikołaj Zwoliński dał trzy punkty Sokołowi

Piąty z rzędu mecz w III lidze Sokoła Aleksandrów bez porażki. W sobotę podopieczni trenera Piotra Kupki pokonali na swoim boisku Ruch Wysokie Mazowieckie 1:0. Zwycięskiego gola zdobył Mikołaj Zwoliński. Goście mieli również swoje sytuacje, ale bardzo dobry mecz rozegrał bramkarz Sokoła Michał Brudnicki.

Jedyny gol padł w 24 minucie. Michał Michałek wykonywał rzut rożny. Zagrał płasko piłkę na około 25 metr. Nadbiegający Mikołaj Zwoliński silnym strzałem w lewy górny róg pokonał bramkarza Ruchu. Miejscowi mogli prowadzić już w 2. minucie, ale Damian Bierżyński trafił w poprzeczkę. Za to w 31. minucie Michał Michałek przegrał sytuację sam na sam z bramkarzem gości. Tuż przed przerwą przycisnęli goście i mieli okazje bramkowe. Najdogodniejszą zmarnował Łukasz Piłatowski, który z najbliższej odległości trafił w bramkarza.

Po zmianie stron znów groźniejszy był Ruch. W 80. minucie powinno być 1:1, ale bramkarz Sokoła obronił groźny strzał Michała Grochowskiego.

Sokół Aleksandrów – Ruch Wysokie Mazowieckie 1:0 (1:0)