Termy Ner rozbiły Polonię Piotrków

Nie było niespodzianki w meczu inaugurującym 27. kolejkę IV ligi łódzkiej. Termy Ner pokonały na boisku w Byczynie Polonię Piotrków aż 5:2 (4:1). Los Polonii jest już praktycznie przesądzony. Od nowego sezonu zespół trenera Roberta Grzesiuka będzie grał w piotrkowskiej klasie okręgowej.

Piątkowy mecz zaczął się z około 15-minutowym opóźnieniem, z powodu spóźnienia Polonii. Niespodziewanie goście objęli prowadzenie. Potem jednak wszystko wróciło do normy. Już do przerwy Termy Ner wygrywały 5:1. Po zmianie stron siadło tempo meczu i kibice obejrzeli jedynie honorową bramkę Eryka Sulikowskiego. W 80. minucie na boisku pojawił się 17-letni wychowanek Term Neru Włodzimierz Nowak. Był to jego debiut w IV lidze.

Termy Ner Poddębice – Polonia Piotrków 5:2 (5:1)
Bramki: Przemysław Rożycki 25, 34, Kamil Bartos 20, Marcin Zimoń 33, Jakub Bartosiński 45 – Eryk Sulikowski 15, 60

Termy Ner: Domżał – Filipiak ż, Retkowski, Zimoń, Kwiatkowski (65′ Owczarek) – Konieczny, Różycki (80′ Włodzimierz Nowak), Pecyna, Bartosiński – Solecki, Bartos (46′ Tonn).

Polonia: Błażejewski – Grobelny, Batata, Jermakow, Patryk Grzesiuk (85′ Mateusz Grzesiuk) – Sulikowski ż, Malicki, Skupień, Strzębski – Jarzembowski (46′ Dura), Jakubiak.