AKTUALNOŚCI
Kolejny transfer Lechii

Drużyna vice lidera IV ligi, Lechia Tomaszów Mazowiecki, zbroi się przed rozpoczęciem rundy wiosennej. Szeregi drużyny zasilił młody środkowy obrońca Michał Polit.

gadzety kibica keeza

 


Piłkarz ten przez ostatnie siedem lat był zawodnikiem Widzewa. Swój klub reprezentował głównie w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy. Co ciekawe, swoją karierę rozpoczynał w klubie rywala zza miedzy – ŁKS. O miejsce w podstawowej jedenastce Lechii, Polit walczyć będzie z Andrzejem Dolotem i Michałem Cyranem.

Wcześniej informowaliśmy o zmianie na pozycji bramkarza Lechii. Transfer Artura Holewińskiego, który miał zastąpić Jakuba Skrzypca, wydawał się być przesądzony. Jednak, jak podaje oficjalny serwis internetowy klubu „Lechia”, zawodnik postanowił wrócić do Ceramiki Opoczno.

Nowym bramkarzem klubu z Nowowiejskiej został za to Michał Chachuła. 29-latek swoją karierę rozpoczynał w Orle Łódź. Później występował w takich zespołach jak Pogoń Ekolog Zduńska Wola, Victoria Szadek, Włókniarz Pabianice, Orzeł Parzęczew, ŁKS Łomża. Ostatnie 2 lata Chachuła spędził w Sokole Aleksandrów.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments