AKTUALNOŚCI
Najskuteczniejsi w klasach okręgowych

Trwa rywalizacja o tytuł króla strzelców czterech klas okręgowych województwa łódzkiego. Liderem jest Kamil Szymanek z GKS Orkana Buczek, który zdobył dotychczas 34 bramki.Na miejscu drugim w sieradzkiej klasie okręgowej Dawid Kępniak (na zdjęciu) z MKS Zduńska Wola – 33 gole. Trzeci jest Łukasz Gloc z Unii Sulmierzyce – 21.

W łódzkiej klasie okręgowej mamy dwóch liderów. To Sebastian Ceglarz (MKP-Boruta Zgierz) i Artur Garbacz (Orzeł Parzęczew) – obaj po 26 goli. 24 bramki ma na swoim koncie Piotr Szynka z PTC Pabianice, 17 Beniamin Łuczak z UKS SMS Łódź.

W okręgu piotrkowskim prowadzi Adrian Gaugier ze Stali Niewiadów – 24. Miejsce drugie zajmuje Szymon Błachowicz (Świt Kamieńsk) – 19, a na trzecim Daniel Jabłecki (GUKS Gorzkowice) oraz Damian Rozpendek (Start Lgota Wielka) – po 12.

W Skierniewicach liderują Michał Świdrowski (Orzeł Nieborów) oraz Andrzej Perski (Jutrzenka Drzewce) – po 16. Po 14 bramek strzelili: Dominik Kotlarski (Olimpia Chąśno) i Mateusz Białek (Orlęta Cielądz). Po 12 zaś: Radosław Krocz (Jutrzenka Drzewce) i Rafał Bogus (Olimpia Chąśno).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *