AKTUALNOŚCI
Rafał Rabenda odmienił Pilicę Przedbórz

Andrzej Dec nie jest już trenerem czwartoligowej Pilicy Przedbórz. W środowym spotkaniu przeciwko Jutrzence Warta (4:1) Pilicę poprowadził Rafał Rabenda. Pod wodzą prezesa przedborzanie wrócili na właściwe tory. Rabenda już do końca sezonu będzie pełnił rolę pierwszego trenera drużyny. Jak sam stwierdził na serię słabszych występów w rundzie wiosennej wpływ miał szereg kontuzji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Okaze sie czy ten trener wygra nastepny mecz bo z tego co widac i pisać to trener tam gra smiech.

  2. „Dec trener powinien się uczyć od naszego trenera Rabendy fachu zabrać mu jeszcze te dzieci bo szkoda zdolnej młodzieży a już cofnęli się do tyłu przez zimę i treningi z trenerem Decem na hali” – ŁYSY NIE DA SIE COFNĄC DO PRZODU

  3. A czemu nie ma newsa ze w radomsku zmiana prezesa ze saternus przychodzi

  4. Dla mnie to Rafał to trener, który poprowadził by z sukcesem takie kluby jak ŁKS czy Widzew. Tam w Przedborzu ma problem z ludzmi … min. położenie geograficzne. Ale gość ma pojęcie..Trzeba umieć coś robić też społecznie….co nie można powiedzieć o trenerze Andrzeju… dobrze dla Pilicy, że to się skończyło… Lysy co do juniorów to brak mi słów byłem na dwóch meczach i z tego co wiem to potencjał jest w tych chłopakach ale nie z tym trenerem… może pare lat temu Dec był trenerem na poziomie ale teraz….teraz to nie wiem co sie stało….