Termy Ner Poddębice pokazały moc w Kutnie

Zwycięstwem Term Neru Poddębice 3:0 (1:0) w Kutnie z miejscowym KS Sand Bus zakończył się sobotni mecz 32. kolejki IV ligi łódzkiej. Zespół Michała Bistuły odniósł zasłużoną wygraną. Dwa gole padły w ostatnich minutach meczu. Michała Sokołowicza pokonali Przemysław Różycki i Adam Konieczny. Wynik spotkania otworzył zaś Beniamin Tonn.

Termy objęły prowadzenie w 39. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na polu karnym gospodarzy powstało potężne zamieszanie. Jeden z obrońców KS Sand Bus wybił niedokładnie piłkę. Trafiła ona pod nogi Beniamina Tonna, który potężnym uderzeniem zmusił do kapitulacji bramkarza gospodarzy. W ostatnich minutach meczu miejscowi postawili wszystko na jedną kartę. Trener Sławomir Ryszkiewicz zmienił nawet ustawienie i zdecydował się na grę trzema obrońcami. Poddębiczanie wykorzystali to i po dwóch szybkich kontrach zdobyli dwa gole.

KS Sand Bus Kutno – Termy Ner Poddębice 0:3 (0:1)
Beniamin Tonn 39, Przemysław Różycki 90, Adam Konieczny 90+2

KS Sand Bus: Sokołowicz – Szumer, Nizioł, Kowalczyk, Placek – Pietrow, Kralkowski, Nouri, Serwaciński – Zagajewski, Grzegorek (73′ Góralczyk)

Termy Ner: Andrysiewicz – Filipiak, Zimoń, Krymarys, Kubala – Retkowski, Tonn ż, Owczarek (65′ Konieczny), Solecki (82′ Pecyna) – Bartos (74′ Różycki), Dynel (89, Frącek)