Adrian Gaugier przedłużył serię Stali

Jeszcze dwa mecze zostały Stali Niewiadów do zrealizowania niesamowitego celu czyli wygrania wszystkich meczów w sezonie piotrkowskiej klasy okręgowej. Niewiele brakowało aby w sobotę seria zwycięstw została przerwana. Do czwartej minuty doliczonego czasu gry RKS Rzeczyca remisował bowiem ze Stalą 1:1. Wtedy bramkarza gospodarzy pokonał Adrian Gaugier.

W tym sezonie Stalówka wygrała 24 spotkania, a jeśli doliczymy dziewięć wygranych z sezonu 2015/2016 to wyjdzie liczba 33 zwycięstw z rzędu. To ewenement na skalę ogólnopolską. W najbliższą sobotę (3 czerwca) drużyna z Niewiadowa pojedzie do Kamieńska, aby zmierzyć się z miejscowym Świtem. Gospodarze bardzo chcą przerwać serię Stali. Zapowiada się niezwykle emocjonujący mecz, a kibice Stalówki zapowiadają gorący doping dla swojej drużyny.