AKTUALNOŚCI
Nieudany debiut Marcina Płuski

Fatalnie rozpoczął nowy sezon w III lidze Pelikan Łowicz. Drużyna prowadzona przez trenera Marcina Płuskę, który oficjalnie debiutował jako szkoleniowiec łowickiego trzecioligowca, przegrała na swoim boisku z Ursusem Warszawa 0:1 (0:0). Gola strzelił doświadczony Przemysław Sztybrych.

Do około 60 minuty było to słabe spotkanie. Żadna z drużyn nie potrafiła skonstruować składnej akcji, a mecz toczył się w środkowej strefie boiska. Wreszcie znany w naszym regionie Przemysław Sztybrych przejął piłkę w środku boiska i popędził na bramkę Pelikana. Były gracz Sokoła Aleksandrów wwolnił się spod opieki obrońców i strzelił nie do obrony. Miejscowi mieli szansę na punkt, ale piłka po strzale Bartosza Bujalskiego trafiła w poprzeczkę.

Pelikan Łowicz – Ursus Warszawa 0:1 (0:0)
Bramka: Przemysław Sztybrych 63

Pelikan: Malina – Wawrzyński, Bella, Bończak, Adamczyk (70′ Kuczak) – Bujalski, Wrzesiński (61′ Kasprzyk), Woźniak, Jagiełło (80′ Kaczyński) – Kowalczyk (70′ Ciechański), Jaworskyj.

Przemysław Sztybrych dał zwycięstwo Ursusowi Warszawa w Łowiczu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Z Płuski trener ja z koziej d..y trąba. Jak mu kupili cały skład do widzewa to awansował do 3 ligi. Wyleciał na kopach jak nie umiał przygotować drużyny do rundy. Zero taktyki