Mariusz Pawlak: Nie jesteśmy zadowoleni

W doliczonym czasie spotkania z Legionovią Legionowo PGE GKS Bełchatów stracił komplet punktów. W meczu 8. kolejki II ligi zespół Mariusza Pawlaka zanotował pierwszy remis (1:1) i w ligowej tabeli zajmuje piąte miejsce. Szkoleniowiec przyznał po meczu, że trudno być zadowolonym z jednego punktu. Zwycięstwo jego podopiecznym wymknęło się z rąk.

Nie jesteśmy zadowoleni z tego remisu. Zakładaliśmy zdobycie na własnym boisku kolejnych trzech punktów. Wymknęło nam się to w końcówce. Mieliśmy swoje okazje do zdobycia bramek, głównie w drugiej połowie, ale też nie brakowało ich w pierwszej części gry. Choćby ta Bartka Bartosiaka. To trzeba wykorzystywać żeby zdobywać punkty i móc być zadowolonym wraz z kibicami. Szkoda, bo powinniśmy utrzymać ten wynik do końca. Zwłaszcza, że piłkę mieliśmy na połowie przeciwnika, przy aucie – powiedział szkoleniowiec PGE GKS Bełchatów.

Źródło: gksbelchatow.com