KS Paradyż wygrał w Kwiatkowicach

W meczu kończącym 6. kolejkę IV ligi łódzkiej LKS Kwiatkowice przegrał na swoim boisku z KS Paradyż 1:2 (0:2). Był to dopiero drugi zwycięski mecz drużyny doświadczonego trenera Zbigniewa Podsiebierskiego (na zdjęciu) w tym sezonie. Paradyżanie szybko otworzyli wynik meczu, a później kontrolowali jego przebieg.

Było to bardzo emocjonujące spotkanie, stojące na dobrym czwartoligowym poziomie. Obie drużyny stworzyły sobie jeszcze po kilka okazji bramkowych. Goście już w 7. minucie cieszyli się ze strzelenia bramki, a do siatki Kwiatkowic trafił Damian Telus. Jeszcze przed przerwą bramkę na 2:0 zdobył Mateusz Śliwka.

Po przerwie gra się wyrównała, a w końcówce do głosu doszli gospodarze. Potrafili jednak strzelić tylko jednego gola. W 87. minucie rozmiary przegranej zmniejszył Mariusz Woźniak.

LKS Kwiatkowice – KS Paradyż 1:2 (0:2)
Bramki: Mariusz Woźniak 87 – Damian Telus 7, Mateusz Śliwka 39

LKS Kwiatkowice: Michalak – Stasiak (83, Kończak), Sosnowski, Ścibiorek, Kubiak – Ochencki (64′ Stegliński), Maliszewski (83′ Szmidt), Pierzyński (46′ Pacholczyk), Woźniak – Płuciennik (64′ Rakowski) – Wiśniewski (83′ Oborowski)

KS Paradyż: Bukowski – Majsak, Łukasik, Telus, Majewski – Pęgowski, Księżak, Witczak (85′ Bańczyk), Król (35′ Śliwka) – Koćmin, Nowak.