ŁKS Łódź zremisował z Brunatnymi

ŁKS Łódź niepokonany w II lidze. W niedzielne popołudnie beniaminek tej klasy rozgrywkowej zremisował na swoim boisku z PGE GKS Bełchatów 1:1 (0:0) w spotkaniu 9. kolejki II ligi. Były to derby województwa łódzkiego, a remis jest wynikiem, który nie krzywdzi żadnej z drużyn.

W pierwszej połowie żadnej z drużyn nie udało się stworzyć sytuacji bramkowej. Gole padły w drugich 45 minutach. Najpierw Paweł Pyciak zacentrował na głowę Jewhena Radionowa, a popularny Żenia pięknym strzałem umieścił piłkę w siatce bramki GKS. Goście nie poddali się i szybko doprowadzili do remisu. Gola, strzałem głową, zdobył Bartłomiej Bartosiak.

ŁKS Łódź – PGE GKS Bełchatów 1:1 (0:0)
Bramki: Jewhen Radionow 65 – Bartłomiej Bartosiak 72

ŁKS: Kołba – Widejko ż, Rozwandowicz, Juraszek, Pyciak, Pyrdoł, Margol ż, Kocot (86′ Gamrot), Kostyrka, Pieczara (67′ Zagdański ż), Radionow

PGE GKS: Moczadło – Klepczyński, Kendzia, Bierzało, Wojowski ż (69′ Thiakane) -Rachwał ż, Janasik – Pietroń (60′ Garuch ż), Flaszka, Bartosiak ż (78′ Zieliński ż) – Giel