AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

Poznaliśmy obsadę sędziowską seniorskich spotkań w okręgu sieradzkim. Poniżej publikujemy nazwiska sędziów, którzy poprowadzą weekendowe mecze klasy okręgowej, dwóch grup klasy A oraz czterech grup klasy B. Przypominamy, że obsada w każdej chwili może ulec zmianie.

Klasa okręgowa
(sobota – 14 października)
14:30 – MLKS Konopnica – MKS Zduńska Wola – Szulc
15:00 – WKS Wieluń – Jutrzenka Warta – Dąbrowski
15:00 – KS Karsznice – GLKS Strzelce Wielkie – Szala
15:00 – Czarni Rząśnia – GKS Chojne – Kamyk
15:00 – MULKS Łask – Słowian Dworszowice – Kulawiecki
(niedziela – 15 października)
15:00 – LKS Zapole – Pogoń Zduńska Wola – Janecka
15:00 – Piast Błaszki – Unia Sulmierzyce – Holewski
15:00 – Warta Osjaków – LZS Brąszewice – Szandała

Klasa A
Grupa I
(niedziela – 15 października)
11:00 – LZS Krzyworzeka – Rolnik Skąpa – Buś
13:00 – KKS Kurów – Start Łubnice – Bieniek
14:00 – LKS Wierzchlas – Warta II Działoszyn – Dankowski
15:00 – ChKS Chotów – GKS Siemkowice – Puch
15:00 – Prosna Wieruszów – Prosna Wyszanów – Kasprzyczak
15:00 – LKS Dubidze – GLKS Biała – Kamyk
15:00 – LKS Kiełczygłów – Jaga Lututów – Płóciennik
15:00 – LKS Masłowice – Skrzynex Łaszew – Majchrowicz

Grupa II
(sobota – 14 października)
17:00 – Tęcza Brodnia – UKS Ustków – Grzelak 
(niedziela – 15 października)
11:00 – LZS Rębieskie – LKS Pyszków – Tomczyk
11:00 – LKS Socha – Pamapol-Hetman Rusiec – Piotr Romek
12:00 – Sokół Goszczanów – Unia Sieradz-Męka – Szala
15:00 – Victoria Szadek – TS Janiszewice – Felcenloben
15:00 – LKS Kalinowa – Inter Sieradz-Woźniki – Cybulski
15:00 – LGKS Charłupia Mała – Pisia Zygry – Dąbrowski
15:00 – Rokita Rokitnica – Amatorzy Zapolice – Drozd

Klasa B
Grupa I
(sobota – 14 października)
15:00 – LZS Trębaczew – LZS Staw – Lewandowski
15:30 – Piast Ruda – Zagłębie Lipnik – Antończyk
(niedziela – 15 października)
13:00 – Czarni II Rząśnia – Płomień Makowiska – Kowalski
15:00 – Zryw Ożegów – Unia II Sulmierzyce – Witaszek
15:00 – LZS Pątnów – Park Starzenice – Antończyk
15:00 – KS Radoszewice – KS Kraszkowice – Wenta

Grupa II
(sobota – 14 października)
15:00 – GKS Czastary – Centra Walichnowy – Goclik
(niedziela – 15 października)
11:00 – LZS Wydrzyn – LZS Komorniki – Lipka
11:00 – Zryw Wójcin – KS Ożarów – Rutecki
14:00 – Sparta Mokrsko – LZS Młynisko – Miś
14:00 – Hetman  Żdżary – Victoria Skomlin – Rutecki
15:00 – Orzeł Galewice – KS Osiek – Lewandowski
15:00 – LKS Łyskornia – Start Świątkowice – Antończyk

Grupa III
(niedziela – 15 października)
11:00 – Olimpia Karsznice – LKS Rychłocice – Dróżdż
11:00 – LZS Chrząstawa – Orzeł Wola Wiązowa – R. Ubycha
15:00 – LZS Wrońsko – KS Karsznice II – Tomczyk
15:00 – LKS Wola Będkowska – LUKS Bałucz – R. Ubycha

Grupa IV
(niedziela – 15 października)
11:00 – MUKS Wróblew – LKS Kamienna – Juchner
11:00 – KS Brzeźnio – LKS Kobierzycko – Dariusz Grzelak
15:00 – LKS Tubądzin – Złoczewia – Kałuziński
15:00 – Iskra Stolec – Ostrowia Ostrówek – Brzostowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze: