AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Poznaliśmy obsadę sędziowską seniorskich spotkań w okręgu łódzkim. Poniżej publikujemy nazwiska sędziów, którzy poprowadzą weekendowe mecze klasy okręgowej, trzech grup klasy A oraz trzech grup klasy B. Przypominamy, że obsada w każdej chwili może ulec zmianie.

Klasa okręgowa
(piątek – 10 listopada)
19:00 – Termy Uniejów – Sokół II Aleksandrów – Pskit
(sobota – 11 listopada)
11:00 – RTS Widzew II Łódź – ŁKS II Łódź – Malec
11:00 – Zawisza Rzgów – Orzeł Parzęczew – J. Różycki
13:00 – Stal Głowno – Andrespolia Wiśniowa Góra – A. Różycki
13:00 – Włókniarz Pabianice – GKS Bedlno – Grocki
14:00 – Górnik Łęczyca – PTC Pabianice – Faliszewski
14:00 – Włókniarz Konstantynów – LKS Rosanów – Banaszkiewicz
(niedziela – 12 listopada)
11:00 – UKS SMS Łódź – GLKS Sarnów/Dalików – Patora

Klasa A
Grupa I
(sobota – 11 listopada)
11:00 – Jutrzenka Bychlew – Start Łódź – Krasnopolski
11:00 – Zawisza II Rzgów – Iskra Dobroń – Przytuła
13:00 – Włókniarz II Pabianice – GLKS Dłutów – Strulak
13:00 – AMII Nowosolna Łódź – AKS SMS Łódź – Jaskulski
14:00 – Kolejarz Łódź – Burza Pawlikowice – Pionko
14:00 – MKS Tuszyn – Orzeł Piątkowisko – Sekuterski
18:00 – Sparta Łódź – GKS Ksawerów – Kaźmierczak

Grupa II
(sobota – 11 listopada)
12:00 – Czarni Smardzew – Start Brzeziny – Michniewicz
13:30 – LKS Gałkówek – Błękitni Dmosin – Patora
14:30 – LKS Różyca – Kalonka – Janasik
14:00 – Pogoń Rogów – Sport Perfect Łódź – Gutowski
(niedziela – 12 listopada)
10:00 – Zamek Skotniki – KKS Koluszki – Wykrota
11:00 – MKP-Boruta II Zgierz – Włókniarz Zgierz – Kujawski
13:00 – Huragan Swędów – LZS Justynów – Walczak

Grupa III
(sobota – 11 listopada)
14:00 – Magnat Sierpów – Malina Piątek – Jankowski
14:00 – Bzura Ozorków – Victoria Rąbień – Szulc
14:00 – Witonianka Witonia – Bzura Młogoszyn – Łapok
(niedziela – 12 listopada)
11:00 – Kobra Leźnica Wielka – Ostrowia Ostrowy – Zasadziak
11:00 – Kotan Ozorków – Dąbrowianka Dąbrowice – Sadowski
13:00 – Victoria Grabów – KS II Sand Bus Kutno – Szymczyk
15:00 – MKS Mianów – LKS Świnice Warckie – Zdzieszek

Klasa B
Grupa I
(sobota – 11 listopada)
14:00 – Metalowiec Łódź – Ner Łódzki – Król
14:00 – KKS II Koluszki – Victoria Stoki – Najder
(niedziela – 12 listopada)
13:30 – LKS Gałkówek II – LKS Różyca II – Rochalski
14:00 – Milan Club Polonia Łódź – Husaria Rzgów – Dobrowolski
14:00 – Polonia Andrzejów – Powstaniec Dobra – Przybylak

Grupa II
(sobota – 11 listopada)
16:30 – KAS Konstantynów – Orzeł Wróblew – Augustowski
(niedziela – 12 listopada)
11:00 – Kanarki Małachowice – Santos Czerchów – Lota
11:00 – Ner II Poddębice – Start Szczawin – Nazarczyk
11:30 – Grom Powodów – Sokół Lutomiersk – Frątczak
12:00 – Orlik Sobień – Dąbrówka – Świech
13:00 – LKS Modlna – Orzeł Kazimierz – Grzywacz

Grupa III
(sobota – 11 listopada)
14:00 – KS Żychlin – Sokół Popów – Mrozek
14:00 – KP Byszewy – Expom Krośniewianka – Gałkowski
(niedziela – 12 listopada)
11:00 – Iskra Głowno – LKS Gieczno – Ziółkowski
13:30 – Iskra Góra św. Małgorzaty – Olimpia Oporów – Łuczak
13:30 – GKS Byszew – Struga Dobieszków – Walczak
14:00 – Błękitni Ciosny – Sazan Pęczniew – Nawrot

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *