IV liga: Zwycięstwo wicemistrzów jesieni

Termy Ner Poddębice zakończyły piłkarską jesień w IV lidze łódzkiej okazałym zwycięstwem. Podopieczni trenera Michała Bistuły pokonali w piątkowy wieczór na boisku w Byczynie Zjednoczonych Stryków 4:0 (2:0). Dwie bramki dla zwycięzców zdobył Łukasz Dynel (na zdjęciu), a po jednej Mariusz Zasada i Konrad Niedzielski.

Poddębiczanie, którzy już wcześniej zapewnili sobie wicemistrzostwo rundy jesiennej, zdecydowanie dominowali na boisku. Pierwszego gola strzelił w 25. minucie Łukasz Dynel, a na 2:0 podwyższył Mariusz Zasada. Kolejne bramki padły w końcówce spotkania. Na 3:0 podwyższył Dynel, a wynik spotkania ustalił w 90. minucie golem z rzutu wolnego Konrad Niedzielski.

Termy Ner Poddębice – Zjednoczeni Stryków 4:0 (2:0)
Bramki: Łukasz Dynel 25, 83, Mariusz Zasada 32, Konrad Niedzielski 90

Termy Ner: Domżał – Zasada (70′ Woźniczak), Dynel (85′ Smolarek), Przezak (55′ Niedzielski), Zimoń – Tarnowski, Tonn (58′ Bartos), Owczarek (58′ Pabjańczyk), Stępień – Zwoliński, Brochocki (78′ Przybyła)

Zjednoczeni Stryków: Tyburski – Bełdziński, Ziółkowski, Sender, Drogosz (77′ Osajda) – Lenart, Michał Bogdan, Pieńkowski (67′ Ryplewicz), Zawadowski (67′ Majewski) – Dudziński (46′ Kamańczyk), Chmielewski.