AKTUALNOŚCI
RAP Radomsko mistrzem województwa

Piłkarze RAP Radomsko (rocznik 2007) wygrali finał wojewódzki 18. Halowego Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. Finał, w którym wzięło udział po czterechmistrzów i wicemistrzów okręgów łódzkiego, piotrkowskiego, skierniewickiego i sieradzkiego, rozegrano w Łodzi. W meczu decydującym o złotym medalu RAP pokonał Wartę Junior Sieradz 4:2. 

Na miejscu trzecim uplasowały się ex aequo: GKS Bełchatów i Mazovia Rawa Mazowiecka. W półfinale RAP Radomsko pokonał GKS Bełchatów 7:0, a Warta Junior zwyciężyła Mazovię 3:1. Wszystkie nagrody indywidualne przypadły radomszczanom. Królem strzelców turnieju został Bartłomiej Wysocki. Najlepszym piłkarzem Maciej Walada, a najlepszym bramkarzem Szymon Kotliński.

Na niedzielę (3 grudnia) zaplanowano turniej finałowy rocznika 2006. Mecze rozpoczną się od 9:00 w hali sportowej Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności przy ul. Rzgowskiej 17a.

Fot. Krzysztof Kiernowicz

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

 1. Z ta baza sportowa jaka jest w Radomsku nasza młodzież nie ma szans na rywalizacje z najlepszymi w województwie w wieku juniora. Choćby trenerzy na rzęsach stawali i tak będziemy znaczaco przegrywać.

 2. Gratulacje dla zwycięzców. Ciężka praca przynosi efekty.
  Pozwolę sobie na odpowiedź dla forumowicza PIS, przypomnę o wynikach rundy jesiennej RKS-u
  Seniorzy – mistrz rundy
  Junior A1 – I LW
  Junior B1 – I LW
  Junior B2 – II LW
  Junior C1 – v-ce mistrz rundy jesiennej
  Z piłkarskim pozdrowieniem