AKTUALNOŚCI
Oświetlenie stadionu na Mikołajki

To były udane Mikołajki dla piłkarskiej społeczności w Drzewicy. W środę (6 grudnia) nastąpił odbiór techniczny masztów oświetleniowych, które będą rozświetlać boisko oraz trybuny stadionu przy ulicy Kolejowej. Inwestycja przeprowadzona w ramach budżetu obywatelskiego Drzewicy na 2017 rok.

Projekt, którego pomysłodawcą był Adam Wiśniewski, zgromadził podczas głosowania ponad 50% wszystkich głosów, jakie oddali mieszkańcy Drzewicy. Dzięki głosom mieszkańców, zawodnicy, trenerzy oraz kibice będą mogli cieszyć się w pełni oświetlonym stadionem piłkarskim. Warto również dodać, iż obiekt sportowy w Drzewicy, jest jednym z nielicznych w województwie a na pewno jedynym tak oświetlonym stadionem w powiecie opoczyńskim, posiadającym pełnowymiarowe boisko z naturalną murawą.

Montaż obejmował swym zakresem wykonanie czterech masztów o wysokości 16 metrów, na których zainstalowano 8 opraw świetlnych, każda o mocy 2 kW. Podczas odbioru dokonano również pomiaru natężenia oświetlenia. Wynik to 130 luksów.

5
Dodaj komentarz

5 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
5 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
olo

panie obserwatorze jak jesteś w zarządzie to kumaj że oświetlenie jest nie dla rozgrywek lecz treningów klubowych przyjdż zobacz a póżniej krytykuj normy wsadż w 4 litery

Obserwator

i co wam po tym 130lx – to wg. normy klasa III treningowa meczów przy tym rozgrywać nie można.

mir zieliński

ok 100tyś

mgks

Cały koszt to 90 tyś.Mamy ogrodzenie stadionu boiska , piłkochwyty, 1200 krzesełek , brakuje nowego budynku gdyż obecny to wczesny Gomułka.

Miqel

A ile wyniósł koszt całej inwestycji?