AKTUALNOŚCI
Skarby Miasta Łodzi już w sprzedaży!

To publikacja, której nie trzeba właściwie reklamować. Ją musi mieć każdy piłkarski kibic z Łodzi. Trójka dziennikarzy-pasjonatów napisała książkę Skarby Miasta Łódź 2018. Znalazł się w niej opis wszystkich piłkarskich klubów działających na terenie miasta. Tyle samo miejsca autorzy poświęcili najbardziej znanym klubom (ŁKS, Widzew) jak i drużynom grającym w klasie B.

Po dużym sukcesie jaki odniosły Skarby Miasta Warszawa trójka pasjonatów: Adam Drygalski, Łukasz Cielemęcki i Piotr Kucza zabrała się za Łódź. Efekty pracy są już dostępne w wersji książkowej, a publikację można zamawiać przez internet.

Opisywane kluby to: Łódzki Klub Sportowy, Widzew Łódź, UKS SMS Łódź, AKS SMS Łódź, Nowosolna Łódź, Sparta Łódź, Kolejarz Łódź, Start Łódź, Sport Perfect Łódź, Więcej Niż Sport Łódź, Milan SC Łódź, Polonia Andrzejów, Metalowiec Łódź, Victoria Łódź, Ner Łódzki.

Dla naszych internautów będziemy mieli niespodziankę w postaci dwóch książek, które będą do wygrania w konkursach. Szczegóły już niebawem.

6
Dodaj komentarz

6 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
5 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o

Powinni napisac takze o zasluzonych klubach tj Wlokniarz Elta Tecza Klub Turystow. Ja podziekuje bo o samej b klasie to nie ma co czytac.