AKTUALNOŚCI
W oczekiwaniu na Serba

Walczyć będziemy o utrzymanie i będzie to bardzo trudne zadanie – nie ukrywa trener Pilicy Przedbórz Andrzej Dec (na zdjęciu). Jego zespół, który jest beniaminkiem w trzeciej lidze (grupa łódzko-mazowiecka) rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej.


 


Wiadomo, że drużynę opuszczają: Przemysław Korytkowski (szuka pracodawcy), Rafał Jasnos (kontuzja), Adrian Kuliberda (podjął studia w Krakowie), Tomasz Wyciszkiewicz (powrót do GKS Bełchatów) i najstarszy jesienią w zespole bramkarz Marek Gal, który skończył piłkarską karierę.

Andrzej Dec poinformował, że klub prowadzi rozmowy z Piotrem Gołuchem i Robertem Kaczmarkiem, którzy w rundzie jesiennej byli w składzie GKS Bełchatów (Młoda Ekstraklasa). W Przedborzu spodziewany jest także Serb oraz Dawid Porwik – wychowanek Stadionu Śląskiego Chorzów, który jesień spędził w Holandii.

Klub do rozgrywek przygotowywał się będzie na własnych obiektach. W planach ma rozegranie sparingów z: Pogonią Zduńska Wola (22 stycznia), Skrą Częstochowa, Concordią Piotrków, Włókniarzem Konstantynów, Lechią Tomaszów i Wartą Działoszyn.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments