ŁKS Łódź zremisował z pierwszoligowcem

Drugoligowy ŁKS Łódź miał w sobotę grać mecz ligowy ze Stalą Stalowa Wola. Spotkanie jednak odwołano i w piątek łodzianie rozegrali w Bieruniu Starym spotkanie sparingowe z pierwszoligowcami z GKS Tychy. Mecz zakończył się wynikiem remisowym 1:1 (1:1). Gola dla łodzian strzelił Tomasz Margol.

Wynik spotkania ustalony został w pierwszej połowie. Na trafienie Margola odpowiedział pięć minut później Tomasz Fidziukiewicz. Później, mimo kilku sytuacji z obu stron, bramka już nie padła i mecz zakończył się remisem 1:1.

GKS Tychy – ŁKS Łódź 1:1 (1:1)
Bramki: Tomasz Fidziukiewicz 17 – Tomasz Margol 12

ŁKS: Kołba – Rozmus (46′ Pyciak), Juraszek, Widejko (75′ Rozmus), Margol – Guzik (46′ Pyrdoł), Kocot (80′ Bielak), Łuczak (52′ Gamrot), Wolski (46′ Kostyrka) – Zagdański (44′ Burkhardt), Radionow.